Lanwar


Adres: Cmentarna 22, 60-176 Poznań

Tel: 61 868 51 33

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lanwar | Szampon hotelowy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-05-23

Ofertą tego podmiotu zainteresują się klienci szukający sprawdzonego dostawcy wyposażenia do hoteli. Firma sięga po dobre gatunkowo surowce do wytwarzania produktów. Przed wprowadzeniem do oferty wyroby są testowane pod kątem wytrzymałości.

W asortymencie dostępny jest szampon hotelowy w różnej gramaturze. Przedsiębiorstwo ma na uwadze ekologię, dlatego wykorzystuje naturalne składniki do wytwarzania preparatów kosmetycznych. Współpracuje z takimi producentami jak Yves Rocher, Guerlain, Manufaktura oraz Uriage. Do wyboru są środki hipoalergiczne pozbawione dodatków zapachowych i preparaty dla dziecki,

Producent zaopatruje przedsiębiorstwa z branży gastronomicznej i hotelowej. Na stronie dostępne są również rozmaite tekstylia, w tym ręczniki, szlafroki oraz pościel. Wykonano je z wysokiej jakości bawełny z domieszką poliestru, dzięki czemu materiał jest odporny na uszkodzenia, działanie wysokich temperatur oraz częste pranie. Szczegóły można znaleźć na lanwar.com.pl. Podmiot oferuje fachowe wsparcie. 

Lanwar | Szampon hotelowy


Podobne firmy w pobliżu:

AGCO Sp. z o.o.

Adres firmy:
Paczkowo, Poznańska 5

Zobacz wpis

KJ Studio

Adres firmy:
Piła, Promienna 23 /21

Zobacz wpis