PRO-LOG S.A.


Adres: 3 Maja 8, 05-800 Pruszków

Tel: 22 266 88 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Obsługa celna warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-09-15

Firma XBS PRO - LOG zajmuje się usługami logistycznymi dla przedsiębiorców z różnych branż. Zakres każdego świadczenia jest wyznaczany indywidualnie, w zależności od tego, czego potrzebuje konkretny klient. Oferowana obsługa celna w Warszawie obejmuje wiele opcji do wykorzystania. Można między innymi skorzystać z porad w zakresie prawa celnego i odpraw celnych. Należy wówczas dokładnie opisać specyfikę prowadzonej działalności, aby doświadczony pracownik na tej podstawie mógł wyznaczyć odpowiednie rekomendacje. 

Zatrudnieni tutaj eksperci mają również stosowne kwalifikacje do tego, żeby pomagać klientom w opracowaniu i wystosowaniu pism celnych do odpowiednich podmiotów. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne dla tych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczęli działalność gospodarczą i jeszcze nie do końca we wszystkim są zorientowani. 

Współpracę z firmą można poszerzyć o nadanie pełnomocnictwa do reprezentowania swoich interesów przez specjalistów od obsługi celnej przed różnymi instytucjami.

Obsługa celna warszawa


Podobne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa

Adres firmy:
Warszawa, Sokołowska 9

Zobacz wpis

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Adres firmy:
Warszawa, Grójecka 43/1A

Zobacz wpis