Taxi Bagażówka Wiki Warszawa


Adres: Pawińskiego 28, 02-106 Warszawa

Tel: +48 537-115-518

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bagażówki warszawa - https://www.bagazowkawiki.com - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-10-05

Osoby zainteresowane usługami z zakresu transportu dobytku klienta mogą zapoznać się z kompleksową ofertą przedstawioną na stronie internetowej bagazowkawiki.com. Należy ona do firmy z siedzibą w stolicy. Działa ona jako bagażówka. Transportuje meble, urządzenia, a także instrumenty muzyczne. Może przewieźć delikatne przedmioty pod wskazany adres. Zadba o odpowiednie zabezpieczenie ich - tak, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie.

Do zadań bagażówki działającej w Warszawie należy nie tylko transport, ale także pomoc przy załadunku i wyładunku. Pracownicy firmy obsługują zarówno przeprowadzki domów oraz mieszkań, jak i biur. Działają w godzinach dostosowanych do potrzeb klientów. Wywiązują się z powierzonych zadań w ustalonych terminach. Dokładają starań, aby nie przeszkadzać pracownikom biurowym w wykonywaniu ich codziennych obowiązków.

Osoby, które chciałyby skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej, mogą z nią nawiązać kontakt telefoniczny. Potrzebne dane znajdą na stronie online.

Bagażówki warszawa - https://www.bagazowkawiki.com


Podobne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa

Adres firmy:
Warszawa, Sokołowska 9

Zobacz wpis

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Adres firmy:
Warszawa, Grójecka 43/1A

Zobacz wpis