Food Leader


Adres: Wiosenna 6, 63-000 Brodowo

Tel: 601 097 055

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warzywa i owoce sezonowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-07-04

O prozdrowotnych właściwościach składników przeciwutleniających można usłyszeć dziś na każdym kroku. W telewizji wręcz trąbią o zbawiennym wpływie syntetycznych preparatów, które dostarczają niezbędną pulę tych właśnie składników. Powstaje jednak pytanie, czy aby zachować zdrowie, trzeba faszerować się suplementami diety, która dostępne są w bardzo wysokich cenach?

Nic bardziej mylnego, ponieważ te same składniki spotkać można w wyrobach, z którymi ma się styczność na co dzień. Chodzi mianowicie o warzywa i owoce sezonowe.

Ważne w tym wszystkim jest to, aby faktycznie były to produkty sezonowe, które dojrzewając w odpowiednich dla siebie warunkach, są w stanie wytworzyć w sobie szczególnie wysokie dawki prozdrowotnych składników. Przykładem może być pomidor kupiony w lecie i w zimie. Ten pierwszy jest intensywnie czerwony, pachnący, soczysty i wyrazisty w smaku, zaś ten kupiony w zimie jest blady, pełen wody i ubogi w smak.

Dlatego właśnie firma Food Leader zachęca do skorzystania z bogatej oferty w zakresie dystrybucji warzyw i owoców sezonowych.

Warzywa i owoce sezonowe


Podobne firmy w pobliżu:

AGCO Sp. z o.o.

Adres firmy:
Paczkowo, Poznańska 5

Zobacz wpis

KJ Studio

Adres firmy:
Piła, Promienna 23 /21

Zobacz wpis