KRM-TRADE


Adres: Wandy 16B, 40--32 Katowice

Tel: +48 79 636 94 39

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.krm-trade.com/ - Płyty granitowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-10-13

Zawsze marzyłeś, że kiedy wybudujesz już dom, jego wykończenie będzie jak najbardziej naturalne, eleganckie i łatwe w utrzymaniu? Taki sposób wystroju z pewnością da domownikom wiele radości, dlatego warto skorzystać z oferty firmy KRM-Trade i wybrać na posadzki jeden z najpiękniejszych rodzajów granitów wydobywany w kamieniołomie Dobrzyńskim na Ukrainie. Jest to najwdzięczniejszy i najmniej wymagający materiał budowlany, a przy tym odporny na:

  • zarysowania, uderzenia, odkształcenia,
  • środki chemiczne,
  • wodę,
  • zmiany temperatur.

Nie są to jedyne zalety tego wspaniałego kamienia, idealnego na posadzki szczególnie z ogrzewaniem podłogowym, gdyż szybko się nagrzewa i długo trzyma temperaturę. Wiele osób kupuje go na schody, blaty kuchenne i łazienkowe, a także na wewnętrzne i zewnętrzne parapety, okładziny cokołów i fasad. 

Różnej długości, szerokości i grubości płyty granitowe idealne na wszystkie wspomniane elementy wystroju nabędziesz na stronie wspomnianej wyżej firmy w bardzo atrakcyjnych cenach, a zamówienie zrealizowane zostanie szybko i rzetelnie, wystarczy odezwać się do pracownika firmy.

https://www.krm-trade.com/ - Płyty granitowe


Podobne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET

Adres firmy:
Katowice, Janasa 4

Zobacz wpis

LIMBA

Adres firmy:
Poręba, Górnośląska 11

Zobacz wpis

Netpaka.eu

Adres firmy:
Lubliniec, Powstańców Śląskich 54

Zobacz wpis